Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

 

Basia6

 

Basia, ur. 10. 2011 r.

 

Asia, Kasia i Basia wiedzą co to bieda Kasia i Basia te małe, bardzo młode sunie są jak lekarstwo na dobry humor.

Tryskają takim optymizmem, że rozwieje najczarniejsze chmury nad naszą głową pomimo swej biedy i niedoli. Wszystko je cieszy i intryguje. Cały czas w ruchu . Uśmiech to ich znak rozpoznawczy i nigdy się z nim nie rozstają. Prześmieszne, wesołe, malutkie sunie, łase na pieszczoty, z wiecznie zadowolonymi, rozmerdanymi ogonkami uśmiechniętymi od ucha do ucha pyszczkami.

Sunie są niewielki i niepozorne, mają jasno beżowe futerko i właściwie nic by je nie wyróżniało spośród innych psiaków. Nie można pozostać obojętnym na wdzięk tych suń. Asia, Kasia i Basia są młode ciałem i szczeniakowate duchem. A kiedy je pogłaskamy dowiemy się, że mają milutką sierść i uwielbiają głaskanie.

 

Obcowanie z takim zwierzakiem to prawdziwa przyjemność. Asia, Kasia i Basia są bardzo pogodnymi psiaczkami, ciekawskimi, przyjaznymi do ludzi i skorymi do zabawy. Na spacerze wszędzie ich pełno, i z każdym pieskiem chciałyby się pobawić, pobiegać. Sunie są grzeczne. Asia, Kasia i Basia to sunie o niesamowitym uroku osobistym.

Sunie są obdarzone wspaniałym, łagodnym charakterem. Niesamowicie garną się do człowieka. Doskonale dogadują się z innymi psami. Będą ufnymi i bardzo wiernymi przyjaciółkami - jeśli tylko dostaną szansę od życia i dom. Przekaż 1% z podatku na nasze zwierzęta!

Przekaż 1% naszej organizacji

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku na rzecz naszych zwierząt.