Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Przekaż 1,5% z podatku na nasze zwierzęta!

Pobierz program PIT

Przeznacz 1,5% podatku
na rzecz naszych zwierząt.

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

alaskan malamute pies do adopcji

 

Wczoraj 02.08.2013r. cudowny pod każdym wzdlędem Alaskan Malamut o wdzięcznym imieniu Aszar znalazł dom. Nie jest psem na dwór - do pilnowania ,miszkania w budzie czy w boksie. Aszarek zamieszkał w domu z ludżmi i jest członkiem rodziny, tak bardzo
pragnął zamieszkać  z człowiekiem i spełniło się jego marzenie!!

Obecnie Aszar posiada ogródek w który wspaniale się bawi zakupioną dla niego specjaną szmacianą piłką i piłką do gry ręcznej. W dnu adopcj cudownie towarzyszył w naradach - stał w kręgu z nami i rozumnie przyglądał się co robimy a był to moment kiedy "montowaliśmy" na obroży nowe oznaczenie bazy danych w której zarejstrowany jest Aszarek (cudowny 43 kg.słodziak).

Pierwszy spacer w nowym miejscu był bardzo udany. Aszar wszedł do małej , krysatalicznie czystej rzeczki ( żyją w niej raki), był bardzo szczęśliwy ,powtórek z odwiedzin rzeczki było pięć . Otrzepał się i woda spłnęła po nim jak po "kaczce". Piękne futro chroni skórę  pieska doskonale. Traci jednak w obecne upały ogromne ilości sierści i nowi opiekunowie podjęli słuszną decyzję  ostrzyżenia Aszara co przyniesie mu prawdziwą ulgę i  zniknie ogrom sierści pozostawianej wszędzie.

Pierwszą noc spędził spokojnie, trochę podreptał i spał spokojnie do rana.po pełnym wrażeń dniu
NARESZCZIE W DOMU !!

 

 

alaskan malamut ur 2010

Aszar to młody pies bardzo przyjacielski lubiący towarzystwo ludzi i jest doskonałym kompanem wszelkiego rodzaju aktywności. Aszar to łakomczuch i za odrobinę smakołyków wykona wiele poleceń. Jest psem rodzinnym i ładnie się reprezentuje. Średnio przepada za innymi psami, ale z niektórymi potrafi się dogadać.

 

Aszar był adoptowany w październiku 2012, niestety wrócił z adopcji. 

W kojcu jest smutny i nie chce w nim przebywać, wolałby spędzać czas blisko człowieka. Pies wykazuje ogromną chęć do współpracy i bardzo lubi aktywne zajęcia.

W domu zachowuje czystość. Potrafi przywiązać się do przewodnika. Aszar będzie wiernym towarzyszem. Lubi głaskanie, biegać za czymś - to psiak pełen energii.

{youtube}s87y5gWTRGU{/youtube}