Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

 

suczka do adopcji ur 11-2012

Asia, Kasia i Basia wiedzą co to bieda Kasia i Basia te małe, b młode sunie są jak lekarstwo na dobry humor. Tryskają takim optymizmem, że rozwieje najczarniejsze chmury nad naszą głową pomimo swej biedy i niedoli. Wszystko je cieszy i intryguje. Cały czas w ruchu . Uśmiech to ich znak rozpoznawczy i nigdy się z nim nie rozstają. Prześmieszne, wesołe, malutkie sunie, łase na pieszczoty, z wiecznie zadowolonymi, rozmerdanymi ogonkami uśmiechniętymi od ucha do ucha pyszczkami. Sunie są niewielki i niepozorne, mają jasno beżowe futerko i właściwie nic by je nie wyróżniało spośród innych psiaków. Nie można pozostać obojętnym na wdzięk tych suń.

 

Asia, Kasia i Basia są młode ciałem i szczeniakowate duchem . A kiedy je pogłaskamy dowiemy się, że mają milutką sierść i uwielbiają głaskanie. Obcowanie z takim zwierzakiem to prawdziwa przyjemność. Asia, Kasia i Basia są bardzo pogodnymi psiaczkami, ciekawskimi, przyjaznymi do ludzi i skorymi do zabawy. Na spacerze wszędzie ich pełno, i z każdym pieskiem chciałyby się pobawić, pobiegać. Sunie są grzeczne.

Asia, Kasia i Basia to sunie o niesamowitym uroku osobistym. Sunie są obdarzone wspaniałym, łagodnym charakterem. Niesamowicie garną się do człowieka. Doskonale dogadują się z innymi psami. Będą ufnymi i bardzo wiernymi przyjaciółkami - jeśli tylko dostaną szansę od życia i dom. Zwracamy się z prośbą o pomoc w znalezieniu domków dla tych suń.

tel Ewa 0501 147 350