Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Przekaż 1,5% z podatku na nasze zwierzęta!

Pobierz program PIT

Przeznacz 1,5% podatku
na rzecz naszych zwierząt.

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

 

szczeniakigandi4 Gandi ur.05.2017r.
 
Wraz z mamą i rodzeństwem zabrana została do domu tymczasowego z bardzo złych warunków. Rodzeństwo znalazło już dom a mała Gandi nadal czeka. Jest uroczym małym rozrabiaką. Zdrowa radosna sunia. Bardzo lubi towarzystwo człowieka, głaskanie,przytulanie, zabawy. Już teraz widać w oczach malutkiej Gandi mądrość i cudowny charakter, który z pewnością będzie miała jak dorośnie. Rodzina, która ją zaadoptuje będzie miała wspaniałego przyjaciela, członka rodziny, wiernego kochającego całym pieskowym sercem na wiele długich lat.
Gandi jest taką młodziutką mondrusią, nie trzeba było jej uczyć aby załatwiała się w wyznaczonym miejscu w mieszkaniu. Apetyt dopisuje bardzo. Jest raz zaszczepiona, odrobaczona, zaczipowana.
Oczywiście adopcja do budy /kojca jest wykluczona.
 
 
Mała Gandi zamieszkała w nowym domu 1-go listopada 2017r.Zamieszkała z dziesięcioletnią suczką Sonią o wspaniałym charakterze.Już po jednej dobie  leżały razem na jednym legowisku tzn.na legowisku Soni. Wybranym legowiskiem przez  Gandi jest oczywiście łóżko.
W nowym domu malutka ma na imię Sara.Apetyt dopisuje bardzo, na spacerach nie ma problemu.

Pierwszy dzień kiedy to opiekunowie poszli do pracy minął spokojnie, bez większych strat. Jedynie pogryziony był podkład ( zostawiony tak na wszelki wypadek gdyby Gandi chciała się załatwić) i kapcie ot tak sobie. Oczywiście nikt się nie gniewał na malutką.

 gandi dom 2017 1
gandi dom 2017 2
Gandi to czarna podpalana sunia a biszkoptowa to Sonia, rezydentka.
gandi dom 2017 3