Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Allegro Charytatywne

                         nasze aukcje allegro1

          Zapraszamy na nasze aukcje na

          Allegro Charytatywnym

 

Bej27 mini

 

 

Bej znalazł dom w pażdzierniku 2017

bejdom2

bejdom1

 

 

 

Bej ur. 2012

Bej, to młody, średniej wielkości biały piesek, który został porzucony poza miastem i przez wiele miesięcy musiał walczyć o każdy dzień aby przeżyć. Teraz jest już bezpieczny w domu tymczasowym. Lub kontakt z innymi pieskami, na koty nie zwraca uwagi i każdego wita psim uśmiechem, radośnie machając ogonem. Bej ma w sobie wiele uroku osobistego jego białe jedwabiste futerko jest miłe w dotyku. Bej jest grzeczny i nienachalny. Zachowuje się cicho, spokojnie, lubi leniuchować na fotelu ale też lubi swoje własne legowisko. Szybko dostosowuje się do sytuacji i nowych wymagań. Widać jak duży potencjał tkwi w tym sympatycznym kundelku. W mieszkaniu psiak jest grzeczny, zachowuje czystość, potrafi zostać sam, nie hałasuje i nie niszczy. Trudno uwierzyć, że ten piesek, który doświadczył nienawiści ludzkiej tak bardzo potrafi ufać. Teraz gdy jest bezpieczny w domu okazało się, że jest łagodnym psem, który potrzebuje miłości i kontaktu z człowiekiem. Bej prosi o drugą szansę i obiecuje, że odwdzięczy się całym swoim serduszkiem. Jest bezkonfliktowy, towarzyski, - idealny dla rodziny. Ładnie chodzi na smyczy i jest grzeczny podczas jazdy samochodem.  

 

Przedstawiamy pieska Beja który kilka dni temu był w Salonie dla Zwierząt Psi Czar na Saskiej Kępie w Warszawie.Mimo natłoku klientów pani Małgosia ( właścicielka salonu) znalazła czas aby ostrzyc Beja a tym samym przyniosła psiakowi ulgę w upalne dni lata.Piesek został wykąpany a jego sierść nabrała nowego blasku.Mimo iż było to jego pierwsza wizyta w salonie,Bejuś był bardzo grzeczny,chociaż było widać że nie jest zachwycony.Okazało się że na grzbiecie ma szeroką jasno beżową mało dostrzegalną pręgę.Po strzyżeniu bardzo się zmienił czy na lepsze ?? trudno powiedzieć .Bej jest tak uroczym psiakiem że bez względu na fryzurę jest śliczny.Lubi spokój ,wolał by zamieszkać w rodzinie gdzie nie ma innych zwierząt ,zdecydowanie jako jedynak czół by się świetnie.Jest bardzo grzeczny,bardzo lubi być głaskany,przytulany.Patrzy swoimi ślicznymi radosnymi oczami,pełnymi miłości w oczy człowieka "mówiąc" pokochaj mnie.Wiek pieska określony jest na ok.5 lat;Jest zdrowym psiakiem,wykastrowanym.
Bardzo prosimy o przesłanie wieści o Beju znajomym a tym samym dostanie szansę na bycie jedynym ukochanym pupilem.
tel.w sprawie adopcji 693349978

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=3JaaJWFejt0


Psy do adopcji

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<