Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

 

gabryś pies do adopcji pies psy do adopcji warszawa

 

 

Gabryś vel Farys, ur. sierpień 2009 r.

Gabryś pozytywnie nastawiony do świata. Gabryś to młody wesoły psiak. To  piesek pełen pokory, ufny. Teraz już bezpieczny, kolejno podbija serca ludzi, których spotyka na swojej drodze.

Ujmuje łagodnością i takim wyjątkowo mądrym spojrzeniem. Jest pozytywnie nastawiony do ludzi i innych zwierząt, również kotów. Ładnie się bawi uwielbia biegać i aportować. Potrafi zostawać sam w domu. Nawiązuje dobry kontakt z domownikami, bardzo szybko się uczy, jest spostrzegawczy, sprytny, pomysłowy.

Z innymi psami bez problemu ustala zasady współistnienia, nie wdaje się w niepotrzebne konflikty.

Gabryś mieszka z 4 kotami, którymi interesuje się jako partnerami do zabawy. Jest pieskiem bardzo wesołym i przyjaznym. Uwielbia chodzić na spacery. Jest pełnym energii, miłości i tryskającym zdrowiem psem, któremu do pełni szczęścia brakuje tylko dom i człowiek, który obdarzy go miłością.

 

Historia Gabrysia: piesek wraz z braciszkiem biegał po jezdni. Biegły ufnie do ludzi. Niestety wszyscy je odganiali. Na prośbę starszej kobiety jednego ludzie zabrali do domu, natomiast drugiego wzięła sama. Kobieta zwróciła się do Fundacji o pomoc ponieważ ma 5 szczeniaków chorych na tyfus. Bardzo prosiła o uratowanie tego jednego. Szczeniaczek został przewieziony do lecznicy Anima na Podleśnej. Był bardzo wychudzony. Nie stwierdzono u pieska tyfusu. W dniu przywiezienia był również wychłodzony, miał temperaturę 36 stopni (pierwsze przymrozki). A na dodatek bardzo króciutka, wyleniała sierść. Został zaszczepiony, odrobaczony.

Obecnie Gabryś przebywa u wolontariuszki Fundacji, gdzie uczy się dobrych manier od już dorosłej szuczki Pandy. Mieszka również z 4 kotami. Jest pieskiem bardzo wesołym i przyjaznym.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek