Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

 

Halka5

Halka to duża piękna sunia o bardzo oryginalnej urodzie – jej gęsta sierść jest w typie morengo pręgowana, czarno brązowa. Sunia ma ładną mordkę przyciągającą uwagę każdego oraz wyjątkowe oczy o mądrym spojrzeniu – nie sposób Halkę ominąć nie zwróciwszy uwagi na jej oryginalną urodę. Dlaczego straciła dom, czy nie była wystarczająca piękna aby pochwalić się na spacerze tego się nigdy nie dowiemy. Halka niedawno trafiła do przytuliska - to młoda sunia, urocza, przyjazna do ludzi. Sunia wiele przeszła - porzucenie, tułaczka.

 

Halka to duży pieszczoch z uśmiechniętym pysiem. Doskonale dogaduje się z innymi psami. Uwielbia się przytulać. Jest pewnym siebie, silnym, energicznym i zrównoważonym psem. Jest łagodna i kochana, ale ma też w sobie moc, budzi respekt i z pewnością w razie potrzeby stanie w obronie domowników.

 

Halka szuka kontaktu z ludźmi i nowego domu, dobrze by jej było gdyby znalazła dom gdzie miałaby przestrzeń i zapewnione jedzonko. Sunia będzie cudownym kompanem na spacery. Jest zdrowa, wesoła. Sunia chce być blisko człowieka, aby móc się przytulić i być głaskana, ale nie jest nachalna. Sunia da wiele radości nowemu opiekunowi. Jeśli potrzebujecie oddanego, kochającego i dobrze wychowanego psa adoptujcie Halkę. Tel 501 147 350