Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Allegro Charytatywne

nasze aukcje allegro1

  Zapraszamy na nasze aukcje:

  Allegro Charytatywne

Halka5

Halka to duża piękna sunia o bardzo oryginalnej urodzie – jej gęsta sierść jest w typie morengo pręgowana, czarno brązowa. Sunia ma ładną mordkę przyciągającą uwagę każdego oraz wyjątkowe oczy o mądrym spojrzeniu – nie sposób Halkę ominąć nie zwróciwszy uwagi na jej oryginalną urodę. Dlaczego straciła dom, czy nie była wystarczająca piękna aby pochwalić się na spacerze tego się nigdy nie dowiemy. Halka niedawno trafiła do przytuliska - to młoda sunia, urocza, przyjazna do ludzi. Sunia wiele przeszła - porzucenie, tułaczka.

 

Halka to duży pieszczoch z uśmiechniętym pysiem. Doskonale dogaduje się z innymi psami. Uwielbia się przytulać. Jest pewnym siebie, silnym, energicznym i zrównoważonym psem. Jest łagodna i kochana, ale ma też w sobie moc, budzi respekt i z pewnością w razie potrzeby stanie w obronie domowników.

 

Halka szuka kontaktu z ludźmi i nowego domu, dobrze by jej było gdyby znalazła dom gdzie miałaby przestrzeń i zapewnione jedzonko. Sunia będzie cudownym kompanem na spacery. Jest zdrowa, wesoła. Sunia chce być blisko człowieka, aby móc się przytulić i być głaskana, ale nie jest nachalna. Sunia da wiele radości nowemu opiekunowi. Jeśli potrzebujecie oddanego, kochającego i dobrze wychowanego psa adoptujcie Halkę. Tel 501 147 350 

 


Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<