Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

 

 

Witus1

Wituś ur.05.2016r.

 

Wituś został zabrany z przytuliska do domu tymczasowego gdyż nie mógł się odnaleźć za kratami boksu i bardzo cierpiał. To przyjazny, kontaktowy, spragniony czułości piesek, ponadto jest kochanym i oddanym stworzeniem. Wituś to młody, mały piesek w typie pinczera. Kontakt z człowiekiem sprawia mu wiele radości. Pragnie pieszczot i jest bardzo przyjazny. Uwielbia przytulać się do człowieka i leżeć do góry brzuszkiem na kolanach, czesanie /szczotkowanie jak najbardziej lubi.

Akceptuje towarzystwo innych psiaków i kotów. Wituś jest grzeczny, pogodny, zrównoważony, niekonfliktowy. Jest radosnym psiakiem, jak tylko może to wcina smaczki i podstawia się do głaskania.

Ładnie chodzi na smyczy i cieszy się całym sobą jak ktoś znajomy do niego podchodzi. Chętnie chodzi na spacerki, podczas których jest posłuszny. Potrafi zachowywać czystość, grzecznie zostaje sam w domu. Jest malutkim czworonogiem i będzie idealnym towarzyszem dla rodziny. Jest super zdrowym psiakiem. Jeżeli zamieszka w ciepłym, przytulnym i kochającym domu, będzie bardzo szczęśliwy.

Wituś nie potrzebuje wiele. Wystarczy mu własne posłanko, pełna miseczka, spacerki, osoba która pogłaszcze. Będzie prawdziwym, wdzięcznym i radosnym przyjacielem osoby, która się nim zaopiekuje.

 

Witus2

 

Witus2