Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Allegro Charytatywne

nasze aukcje allegro1

  Zapraszamy na nasze aukcje:

  Allegro Charytatywne

Marco3

Szczeniaczki małe do adopcji - nie tracą nadziei i szukają kącika do zamieszkania.

 

Marek większy i śmielszy ( na zdjęcięu w kartonie po lewej stronie), Wacek mniejszy i ostrożniejszy ( po prawej stronie w kartonie). Jak na razie tylko odrobaczone.

Dwa maluchy uratowane przed bezdomnością teraz poszukują nowych opiekunów.  Na szczęście los się do nich uśmiechnął i trafiły do domu tymczasowego. Zaczynają poznawać lepszy świat. Mogą zamieszkać w mieszkaniu z człowiekiem. Poczciwość i dobroć jest zapisana na ich pyszczkach.

Szczeniaczki potrzebują ciepła, życzliwości, poczucia bezpieczeństwa. Jedyne co zaznały do tej pory to życie w biedzie. Jako maluchy nie wiedziały co to znaczy mieć swój kocyk i pełną miseczkę tylko dla siebie.

Chłopcy wyrosną na mało/średnie pieski tak jak i ich mama. Umaszczenie mają wyjątkowo śliczne -wspaniałe trikolorki. To wesołe pieski, pełne wigoru i radości.

 

Szukają ludzi odpowiedzialnych i świadomych zachowań szczeniaka. Szczenię, oprócz tego że jest urocze, słodkie i milusie - wymaga konsekwentnego wychowania jak zaangażowania ze strony nowych właścicieli, (nauka zachowania czystości w domu, chodzenia na smyczy itp).

Maluchy są bezkonfliktowe, dobrze dogadują się z psiakami jak i z kotami w obecnym miejscu pobytu. Są zdrowe. Apetyt dopisuje doskonale - zjadają smakowicie zarówno gotowane jedzenie, jak i puszkowe dla juniorków i mają duży apetyt. W tej chwili jedzonko i zabawa to sens ich życia.

Maluchy są przezabawne, kochane i potrafią poprawić każdemu humor. Ich głównym zajęciem są zabawy a gdy się zmęczą przychodzi pora na sen. Szczeniaczki są normalnymi i radosnymi, pełnymi energii maluchami. Lubią biegać na swych małych nóżkach, cieszyć się i poznawać otaczający świat. Są beztroskie i kochane. Uwielbiają przytulanie i głaskanie.  Grzecznie przesypiają całą noc, w ciągu dnia są takie jak to przystało na szczeniaczki w wieku trzech miesięcy. Cieszą się na widok człowieka i nieśmiało merdają ogonkami. Szczeniaczki zaczynają nowy etap w swoim życiu.

 

 


Psy do adopcji

sklep1

mydelkaA4m


 

 

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 128 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<