Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Kalendarz Fundacji na 2018 r.

kalendarzCanis2018Już można zamawiać kalendarz na 2018!!! :) JUŻ JEST :)

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2018, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin.

1% podatku za 2016

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku za rok 2016 na rzecz naszych zwierząt.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

DSC 0343 mini

Krecia ur. 01. 2015 r.

FILM

Koteczka jest malutkim, drobnej budowy kotkiem. Jest niesłychanie miła, ufna, bardzo kontaktowa przed nowo poznanymi osobami, kładzie się do góry brzuszkiem, mruczy i ugniata łapkami zapraszając do głaskania. Przywędrowała do miejsca gdzie zawsze jest wystawione  jedzenie dla kotków wolno żyjących. Krecia to bardzo mądra mama, sama przychodziła przez trzy dni a kiedy zorientowała się, że jest to miejsce przyjazne kotom przyprowadziła swojego malutkiego synka Rumcajsa. Koty były nieprzeciętnie spragnione, nic dziwnego upały są nieprzeciętne. Stan zdrowia Kreci jest bardzo dobry. Super apatyt, nie ma problemów ze strony układu pokarmowego, oczy śliczne bez jakichkolwiek objawów chorobowych. Koteczka karmi jeszcze synka, chociaż ten jest już na tyle samodzielny, że sam je i niedługo będzie wielkości malutkiej Kreci. Biorąc pod uwagę młody wiek koteczki, musiała zaraz przy pierwszej rui, jaszcze jako kociak zajść w ciążę, dobrze, że przeżyła. Koteczka zostanie odrobaczona, zaszczepiona, przetestowana i sterylizowana. Krecia nie reaguje na inne koty, nie boi się ich i nie jest do nich agresywna tak, że z całą pewnością może zamieszkać z innym kotkiem lub kotkami. Kiedy pojawiła się była bardzo chuda, z pewnością błąkała się kilka dni bez jedzenia, wody, karmiąc małego synka. Niestety w tym samym czasie (ok. 29.07.2015 r.) w niedalekiej okolicy zostały znalezione w różnych miejscach dwa kociaki z pewnością dzieci Kreci, bardzo przyjazne i bardzo płakały porzucone, zabrane mamie. One jednak mają już domy na całe ich kocie życie. Będziemy ogromnie wdzięczni za pomoc w znalezieniu odpowiedzialnego domu dla uroczej Kreci. Tel.: 693349978

Podziel się