Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Budyń mini

 

 

BUDYŃ ur. 2013 r.

Informacja z dnia 7.07.2014 r. i 2 nowe zdjęcia. "Budyń zamieszkał z trzema kotkami i dwoma pieskami. Nowa rodzina spodziewała się, że trzeba będzie trzymać oddzielnie kotka od rezydentów przez 2-3 dni aby zapoznanie przeszło łagodniej. Nie było to jednak potrzebne, przy cudownym, luzackim charakterze Budynia. Już tego samego dnia zwiedzał dom, koło tubylców przechodził zupełnie spokojnie chociaż te pomrukiwały na jego widok. Na drugi dzień rano odbyła się ponownie lustracja domu i cudownego patio, w którym kotki mają cień i słoneczko, śliczną zieloną trawkę. Cudowna rodzina bardzo ciepło przyjęła kotusia. Takiego szczęścia życzymy wszystkim zwierzakom."

Ten ok. roczny kocurek został zabrany z klatki schodowej, na którą wyrzuciła go jego właścicielka.Tym razem pozbyła się go nieodwołalnie (tak powiedziała osobie, która kotka znalazła i zabrała), gdyż już wcześniej parę razy wystawiała go na schody, ale po jakimś czasie jednak zabierała go do domu. Kot, pomimo że teoretycznie domowy, jego białe futerko było przyszarzałe a sam był bardzo szczuplutki. Został zawieziony do lecznicy, poddany testom i badaniom oraz zaszczepiony. Był już wcześniej wykastrowany. Jest uroczy, spragniony ciepła i uczuć człowieka, czego chyba nigdy nie zaznał ze strony swojej "wspaniałej" pseudoopiekunki.

Widać w oczach kotka smutek. Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu mu takiego miejsca na ziemi, gdzie człowiek będzie człowiekiem i u niego ten biedny kocurek zazna w swoim dalszym życiu szczęścia i miłości.
Obecnie przebywa jeszcze w lecznicy, za kilka dni musi być zabrany. Najlepiej aby Budyń nie musiał czekać na swój dom w gromadzie kotków, najlepiej aby zamieszkał już w domu docelowym.
Tel.: 693-34-99-78
P. S.
Fundacja zrobi ze swojej strony wszystko, aby osoba, która wyrzuciła tego kota poniosła konsekwencje prawne swojego czynu.

Podziel się