Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Kalendarz Fundacji na 2018 r.

kalendarzCanis2018Już można zamawiać kalendarz na 2018!!! :) JUŻ JEST :)

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2018, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin.

1% podatku za 2016

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku za rok 2016 na rzecz naszych zwierząt.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Buba mini

 

 Kotka Buba, ur. 2004 r. 


Pojawiła się w piwnicy na Bielanach ok, rok temu. Karmiona, grzeczna żyła sobie nikomu nie wadząc. Przed św. wielkanocnymi osoba dokarmiająca zobaczyła, że kotka nie je i kaszle. Zawieziona została do lecznicy wet. i tam została w szpitaliku. Badania krwi wykluczyły nosicielstwo FeLv i Fiv, również ogólne badanie krwi zostało zrobione i również wyniki były bardzo dobre. Mimo wszystko koteczka kaszle, rtg kl.p. nie wykazały nic szczególnego. Koteczka będzie miała zrobione echo serca aby znaleźć przyczynę kasłania, które po kilkudniowym pobycie w szpitalu znacznie zmalało.

 


Kocia jest super urocza, super miła, śliczne mięciutkie futerko i krągłe kształty (nie jest gruba) nadają jest dużo uroku. Kiedy widzi człowieka mruczy głośno, nawet wtedy kiedy nie jest jeszcze pogłaskana.
Jak tylko zostanie postawiona serduszkowa diagnoza to Buba będzie miała zdjęty kamień nazębny. Apetyt koci dopisuje. Buba najprawdopodobniej została wyniesiona z domu, być może po utracie opiekuna, który zmarł, bądź został przez rodzinę zabrany do siebie, Ew. do domu opieki, są to bardzo częste sytuacje kiedy niczemu winny zwierzak traci swój bezpieczny kąt, jest to nieopisany dramat dla porzuconego zwierzaka
Bardzo zależy nam aby koteczka znalazła dobry dom, jako że jest kotką w dobrej formie, jeszcze przez wiele lat będzie cudownym przyjacielem nowego opiekuna.

tel.: 693-34-99-78

Podziel się