Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Kalendarz Fundacji na 2018 r.

kalendarzCanis2018Już można zamawiać kalendarz na 2018!!! :) JUŻ JEST :)

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2018, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin.

1% podatku za 2016

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku za rok 2016 na rzecz naszych zwierząt.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Lala2

 

Lala, ur. 02. 2013 r.

Dostaliśmy (7,07,2014) 2 zdjęcia Lali, która w nowym domu ma imię Pola i liścik "To moje  2  córeczki, które uwielbiają zlew i wodę. Polusia i Karolcia nawet zasypiaja czasami w zlewie :)"

Śliczna, młoda koteczka podbiegła do samochodu, który akurat zaparkował i zaczęła biegać wokół niego z podniesionym ogonkiem, głośno miaucząc. Od razu dała się wziąć na ręce i głaskać. Jej futerko było matowe i szorstkie od brudu.

Po zabraniu kotki do domu okazało się, że była też bardzo wygłodzona, przez pierwsze dni bardzo dużo jadła i piła wielkie ilości wody. Od początku potrafiła korzystać z kuwety.

 

Badania weterynaryjne wykazały, że jest całkowicie zdrowa, więc została odrobaczona, zaszczepiona, a w końcu wysterylizowana. W domu tymczasowym koci rezydenci potraktowali koteczkę nieprzychylnie, pomimo jej pozytywnego do nich nastawienia. Na szczęście po paru dniach nauczyła się, że pomaga machnięcie łapką i ofuknięcie napastnika i tak zaczęła sobie radzić w kocim stadzie.

Jest kotką przemiłą, bardzo grzeczną, lubi się bawić - ale bez szaleństw. Teraz już bawi się i śpi z kocimi towarzyszami, spory dawno się skończyły. Przez jakiś czas bardzo bała się psów, ale ponieważ jej nie zaczepiały, już do nich przywykła, choć wciąż jest ostrożna. W domu zastępczym jest dużo psów i kotów - jedna osoba nie jest w stanie zaspokoić ich potrzeb uczuciowych.

Lala bardzo pragnie towarzystwa człowieka i jego pieszczot. Tęskni za własnym domem i kimś, kto poświęci jej swój czas i odwzajemni miłość.

Więcej informacji o kotce pod tel.: 693-34-99-78.

Podziel się