Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Kalendarz Fundacji na 2018 r.

kalendarzCanis2018Już można zamawiać kalendarz na 2018!!! :) JUŻ JEST :)

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2018, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin.

1% podatku za 2016

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku za rok 2016 na rzecz naszych zwierząt.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Pimpa-portret1 kot kotek kicius kocur kocisko kotka koteczka do adopcji warszawa

Pimpa 

Siedziała przez dwa dni na klatce schodowej skulona i przerażona. Przechodzący ludzie zupełnie jej nie zauważali, bądź nie chcieli zawracać sobie głowy kotem.

Na drugi dzień listonosz poinformował wolontariusza o siedzącej na schodach kotce. Sam niestety nie mógł jej wziąć, ponieważ ma już cztery znalezione koty.

Niestety nikt z lokatorów budynku nie przyznał się do Pimpy. Podobno pierwszego dnia, kiedy została zauważona miała lekko zakrwawiony pyszczek. Być może wypadła przez okno (pogoda była bardzo ładna). Wielu właścicieli bardzo często (niestety) nie szuka swoich pupili uważając, że „głupi to wypadł”! Smutna rzeczywistość.

Koteczka była czyściutka, bardzo przyjazna i głodna oczywiście. Jest drobnej budowy, zdrowa, została zaszczepiona, testy FiV i FelV ujemne.

Obecnie przebywa w pomieszczeniu piwnicznym. Jest bardzo biedna - wspina się na paluszkach żeby zobaczyć świat przez małe okienko, próbuje wybiec na korytarz piwniczny, brakuje jej również kontaktu z człowiekiem. Martwimy się, że Pimpa zacznie być mocno zestresowana swoją sytuacją, co może spowodować, że wpadnie w depresję lub zrobi się agresywna. Jak na razie jest bardzo miła. Może śmiało zamieszkać z innym kotkiem.

Pimpa jest wysterylizowana. Mała przyjaciółka Stefcia zamieszkała w nowym domu z innym kotkiem. Teraz Pimpa jest sama. Nadal przebywa w pomieszczeniu piwnicznym. Jest bardzo stęskniona kontaktu z człowiekiem.

tel: 693349978

Podziel się