Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Kalendarz Fundacji na 2018 r.

kalendarzCanis2018Już można zamawiać kalendarz na 2018!!! :) JUŻ JEST :)

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2018, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin.

1% podatku za 2016

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku za rok 2016 na rzecz naszych zwierząt.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

golab2

Gołąb do adopcji.

Znaleziony na Starówce, nie mógł latać, widać było, że skrzydło ma złamane. Bez problemu dał się wziąć na ręce i zanieść do domu bez dodatkowego zabezpieczenia. Okazało się, że bardzo ceni sobie towarzystwo człowieka. Gołąb ma apetyt, a w domowej "niewoli" czuje się świetnie. Kiedy jest otwarte okno lub drzwi wcale nie ucieka ani nie chce wychodzić na zewnątrz. Dochodzi do progu, popatrzy i wraca. Kiedy człowiek chodzi to Gołąb drepcze za nim, kiedy człowiek usiądzie on siada obok. Niestety w malutkim mieszkaniu jednopokojowym jest duża suczka, która chce Gołębia, może nie zjeść ale pokojowych zamiarów z pewnością nie ma. Zamykane są na zmianę, suczka w łazience, kiedy Gołąb chodzi i Gołąb w pudełku na półce kiedy suczka jest w pokoju. Co ciekawsze, że mądry Gołąb bardzo grzecznie czeka w odpowiednio przygotowanym kartonie kiedy znów będzie mógł pochodzić. Gołębie nie są pod ochroną, są zbyt pospolite, więc szanse na przeżycie w Ptasim Azylu mogą być niewielkie, tym bardziej, że być może już nigdy latał nie będzie. Szukamy osoby, która może odpowiedzialnie dać dom i zaopiekować się Gołębiem, który będzie super kompanem dla opiekuna. Wiemy, że są osoby, które pomagają ptakom i mają je w mieszkaniach, ew. mają domy z odpowiednimi wolierami aby bezbronne nie stały się łupem innych drapieżników. Niestety nie mamy jak na razie zdjęcia Gołębia, jak tylko otrzymamy prześlemy. Bardzo prosimy o kontakt w sprawie Gołębia Mądrusia i wszelkie informacje rokujące skuteczną pomoc. Tel.: 501147350, 693349978

Podziel się