Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Kalendarz Fundacji na 2018 r.

kalendarzCanis2018Już można zamawiać kalendarz na 2018!!! :) JUŻ JEST :)

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2018, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin.

1% podatku za 2016

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku za rok 2016 na rzecz naszych zwierząt.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

mini kot

 

Kot Tosiek z domu Ramzes

Kot Tosiek z domu Ramzes, uratowany dzięki czipowi, historia z happy end-em. Został znaleziony w nocy, biegał za ludźmi, każdy go głaskał ale nikt nie zainteresował się dlaczego, tym bardziej, że w tej okolicy nigdy nie był widziany. Jego białe futerko było umorusane. Wbiegł za mną do klatki schodowej, obawiał się schodów, więc wzięłam go pod pachę i zaniosłam na górę. Czuł się w mieszkaniu jak u siebie, inne koty prychały, a kotek odchodził je albo siedział w kąciku. Szybko znalazł wygodne miejsce do leżenia, do łóżka trafił też całkiem szybko. Niesamowity pieszczoch, głaskanie, mruczenie, patrzenie prosto w oczy mówiące jeszcze, jeszcze jestem taki stęskniony. Wybiegł z domu przez otwarte drzwi na klatkę schodową, czymś przestraszony zbiegł szybko w dół z 9 piętra, drzwi na zewnątrz były otwarte i tak zaginął. Nie było go dwa tygodnie. Dzięki czipowi kotek Tosiek z domu Ramzes wraca do swojej rodziny. Zaginięcie kota zgłoszone było na Paluchu, opiekunowie również tam byli i tak uratowali, bo zaadoptowali 6-cio tygodniowego szczeniaczka, tak, że kotek będzie miał towarzystwo. Szanowni Państwo, czipujcie swoich pupili a przede wszystkim, pilnujcie ich bardzo. Aż dziw bierze, że kocurka nie spotkało nic złego z jego bardzo ufnym charakterem.

 

 

Podziel się