Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

afera 2017 35

 
trzymaliśmy pozdrowienia i nowe zdjęcia oraz wieści o kotkach które zostały adoptowane z Fundacji Canis kilka lat temu kotka Afera i Skierka.Jak widać mają się świetnie i kochają swoją panią Iwonkę bardzo ,widać wyraźnie jak się przytulają szczęśliwe.Dzięki jednej z kotek powstał wiersz o Porannej Aferze. (kwiecień 2018)
 
aferaskierka dom18 1
 
aferaskierka dom18 3
------------------------------------
 
14.września minęła czwarta rocznica kiedy to kotka Afera ( tricolor)zamieszkała w nowym domu.Otrzymaliśmy z tej okazji najnowsze zdjęcia pięknej koteczki.Nie obyło się bez pozdrowień od uroczej kotki Skierki która była adoptowana z Fundacji 10 lat temu ( biała).
Bardzo dziękujemy pani Iwonce za pamięć i wspaniałą opiekę nad pupilkami ❤
 
afera 2017 30

afera 2017 31

 

 

 

Afera znalazła  dom 14 września


"Afera czuje się w swoim nowym domu coraz pewniej. Minęły dopiero dwa tygodnie a Ona już pięknie ułożyła sobie stosunki z ludźmi. Łasi się, przytula, doprasza o głaskanie. Trochę jednak ucieka przed swoimi starszymi przyjaciółkami, Pyćką i Skierką, wydaje ostrzegawcze, "groźne" pomruki. Ale one nic sobie z tego nie robią, ufam więć, że pewnego dnia da za wygraną i wyjdzie po prostu ze swojego pokoju, bo widzimy, że coraz bardziej jest ciekawa całego mieszkania. Nie dała mi jednak szansy zrobić zdjęcia ale to chyba kwestia niedługiego czasu." - wiadomość z nowego domu Afery

 

"Tak jak się tego spodziewaliśmy, Afera zadomowiła się u nas prawie na dobre. Jutro minie miesiąc, od kiedy zawitała do naszego domu, który zaakceptowała jako swój. Poczucie bezpieczeństwa i ciekawość sprawiły, że wyszła ze swego azylu, jakim jest średni pokoj i zwiedza całe mieszkanie. Ucieka tylko wtedy, gdy nasza najstarsza kotka, seniorka, broniąc swojego terytorium (wygodny fotel) ostrzegawczo fuka. Ufam, że i to z czasem minie.

Ulubionym miejscem Afery jest parapet, a na nim sporych rozmiarow pudełko po butach. Stamtąd zachwyca nas spojrzeniem swoich trochę tęsknych zielonych oczu.

Często tulę je obie naraz: moją ukochaną miniaturową Skierkę, która jest u nas już od sześciu lat i Aferkę, nasz nowy koci skarb." - 14.10.2013

 

(ur. w czerwcu 2009)
Śliczna, mała koteczka wraz z rodzeństwem została uratowana 10.08.2009 r. od niechybnej śmierci. Aferka jest jeszcze troszkę bojaźliwa, ale robi postępy w zaprzyjaźnianiu się z człowiekiem.

 

Podziel się