Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

nina kot do adopcji

Nina - ur.08.2009r

Koteczka została przywieziona kilka miesięcy temu do lecznicy wet.aby ją uspić .Powód ? Kotka nie załatwia się do kuwety i brudziła w róznych miejscach.Jako że lekarz do którego trafiła nie był skłonny tego zrobić ,wraz z żona postanowił zatrzymać kocię na tzw. tymczas ,dając tym samym szansę na życie.

Nina przez kilka dni nie załatwiała sie do żwirku ale było to jak najbardziej wytłumaczalne-nowe miejsce,stres,kotka nie była wysyerylizowana.Po kilku dniach kocia zaczęła załatwiać się do kuwety ze żwirkiem i tak juz zostało.Ninka okazała sie bardzo miłą ,gadjącą ,pieszczotliwą i zabawową kocią .Została wysterylizowana.Kilka dni po sterylizacji została odwieziona do nowego domu ,niestety po dwóch dniach wróciła ponieważ nowa opiekunka dostała udaru a rodzina nie miała głowy w zaistniałej sytuacji zajmować sie kotką.

Tylko że wróciła już do dużej ilości kotów z psami włącznie.Pierwsze 3 tygodnie były dla Ninki bardzo trudne,swój czas spędzała głónie po szafą w przedpokoju,tam też jadła,hyłkiem przemykła do kuwety aby się załatwić .Nigdy nie nabrudziła mimo tak dużego sresu.

Miał konflikty z kotmi ,których bardzo sie bała , w pewnym momencie miała bardzo dotkliwie podrapany nos-nie mogła jeść.Wszystko ładnie sie wygoiło.Powoli kotka zaczęła sama wychodzić coraz częściej z ukrycia.Koty i psy przestały zwracać na nią uwagę.

 

Obecnie Ninka swobodnie porusza się między psami i kotami ale jest ostrożna,nie wchodzi w konflikty z innym zwierzakami,choc drobne nieporozmienia bywają -jak to wieloosobowej rodzinie.Bardzo chętnie wygląda przez okno i bardzo ładnie potrafi sama się bawić,oczywiście zabawa w towarzystwie człowieka jest super frajdą dla kotki .Często nastawia łepek do głaskania,lubi kiedy jest całowana w głókę  między uszami.Bardzo lubi jak się do niej mówi ,bardzo chętnie śpi w łózku przytulona.Niestety w obecnej sytuacji zdaża się to sporadycznie.Ninka jest super fajna kotką  !

Mimo że  nie przepada za towarzystwem innych zwierzaków to myślę że jeżeli zamieszka ze spokojnym psem lub kotem po jakimś czasie zprzyjazni się z nim .

Ninka jest zdrową koteczką ,nie jest nosicielem chorób Fiv i Felv.

Podziel się