Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo,

zbliża się zima, musimy zakupić dużą ilość karmy dla naszych zwierząt. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2016

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku za rok 2016 na rzecz naszych zwierząt.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

nina kot do adopcji

Nina - ur.08.2009r

Koteczka została przywieziona kilka miesięcy temu do lecznicy wet.aby ją uspić .Powód ? Kotka nie załatwia się do kuwety i brudziła w róznych miejscach.Jako że lekarz do którego trafiła nie był skłonny tego zrobić ,wraz z żona postanowił zatrzymać kocię na tzw. tymczas ,dając tym samym szansę na życie.

Nina przez kilka dni nie załatwiała sie do żwirku ale było to jak najbardziej wytłumaczalne-nowe miejsce,stres,kotka nie była wysyerylizowana.Po kilku dniach kocia zaczęła załatwiać się do kuwety ze żwirkiem i tak juz zostało.Ninka okazała sie bardzo miłą ,gadjącą ,pieszczotliwą i zabawową kocią .Została wysterylizowana.Kilka dni po sterylizacji została odwieziona do nowego domu ,niestety po dwóch dniach wróciła ponieważ nowa opiekunka dostała udaru a rodzina nie miała głowy w zaistniałej sytuacji zajmować sie kotką.

Tylko że wróciła już do dużej ilości kotów z psami włącznie.Pierwsze 3 tygodnie były dla Ninki bardzo trudne,swój czas spędzała głónie po szafą w przedpokoju,tam też jadła,hyłkiem przemykła do kuwety aby się załatwić .Nigdy nie nabrudziła mimo tak dużego sresu.

Miał konflikty z kotmi ,których bardzo sie bała , w pewnym momencie miała bardzo dotkliwie podrapany nos-nie mogła jeść.Wszystko ładnie sie wygoiło.Powoli kotka zaczęła sama wychodzić coraz częściej z ukrycia.Koty i psy przestały zwracać na nią uwagę.

 

Obecnie Ninka swobodnie porusza się między psami i kotami ale jest ostrożna,nie wchodzi w konflikty z innym zwierzakami,choc drobne nieporozmienia bywają -jak to wieloosobowej rodzinie.Bardzo chętnie wygląda przez okno i bardzo ładnie potrafi sama się bawić,oczywiście zabawa w towarzystwie człowieka jest super frajdą dla kotki .Często nastawia łepek do głaskania,lubi kiedy jest całowana w głókę  między uszami.Bardzo lubi jak się do niej mówi ,bardzo chętnie śpi w łózku przytulona.Niestety w obecnej sytuacji zdaża się to sporadycznie.Ninka jest super fajna kotką  !

Mimo że  nie przepada za towarzystwem innych zwierzaków to myślę że jeżeli zamieszka ze spokojnym psem lub kotem po jakimś czasie zprzyjazni się z nim .

Ninka jest zdrową koteczką ,nie jest nosicielem chorób Fiv i Felv.

Podziel się