Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/canis/public_html/caniskoty2016/images/kot/felek2011/
Uwaga
  • JW_SIG_PRG

felek8

Felek to skarb - kocha człowieka bardziej niż cokolwiek na świecie, nawet niż jedzenie.  Znaleziony jako bardzo chore kocię, spędził ponad 2 miesiące w lecznicy, gdzie wszystkim wchodził na kolana. Każdy się nim zachwycał ale nikt go nie adoptował.     <br /> Można go brać na ręce w każdej chwili - bez względu na to czy akurat śpi czy się bawi. Natychmiast przytula się, pozwala się miętosić i całować. Wskakuje na kolana, żeby przywrzeć do człowieka, oprzeć mu głowę na ramieniu i mruczeć do ucha.  Jest kocurkiem półrocznym, niezwykle wesołym rozrabiaką, o charakterze nieco dominującym. Najlepiej czułby się z jakąś małą koteczką, gdyż w lecznicy przyjaźnił się z małą koteczką Kulcią i bardzo ładnie się nią opiekował.  <br /> Z pewnością spełni oczekiwania osoby, która potrzebuje kota pocieszyciela i rozpieszczacza.

{gallery}kot/felek2011{/gallery}

Podziel się