Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

20130308732

JOKO ur. 06. 2012 r.

Koteczka została znaleziona w przydrożnym szalecie na odludziu. Jak długo była tam zamkinięta bez wody i jedzenia nikt tego nie wie. Była wychudzona do granic możliwości. Kręgosłup i żebra policzyć można było bez dotykania. Miała duży brzuch, było podejrzenie że jest ciężarna. Okazało się jednak że to opuchlizna głodowa.

Joko jest bardzo miłą ,grzeczną koteczką .Patrzy prosto w oczy swoimi ślicznymi skośnymi oczami w oczekiwaniu na zainteresowanie się nią i pogłaskanie, nie jest natrętna,czeka cierpliwie.

Lęka się nowo poznanych zwierzaków ale już po 2 dniach lęk znika.Może zamieszkać z innym kotkiem lub pieskiem.Koteczka została odkarmiona i wysterylizowana.została przetestowana  .

Nie jest nosicielem białaczki i hifa. Została zaszczepiona i odrobaczona.

Nie pojęte jak można było pozostawić kotkę zamkniętą ,bez możliwości wyjścia a tym samym skazać skazać na śmierć głodową.!! Na szczęście koteczka nie chorowała i nie choruje z powodu głodu jaki przeszła.

Szukamy dla koci odpowiedzialnych,kochających opiekunów na całe życie. Kocia odpłaci miłością wielką.

 
Podziel się