Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

kotka do adopcji

urodziła się w sierpniu 2012

Jest wielką indywidualnością i ma ciekawe usposobienie. Lubi pieszczoty, ale nie jest namolna. Jeśli nie dostanie zaproszenia na kolana, spokojnie położy się na kanapie lub gdzieś obok człowieka, włączy mruczando i przymykając cudne kocie oczy, będzie obserwowała co robią inni. Uwielbia być podziwiana, układa się tak, żeby było ją widać. Jednocześnie jest niezwykle grzeczna - nie chodzi po szafkach, nie drapie niczego poza swoim drapakiem i czasem można zapomnieć, że w domu jest kot... :) Ma oryginalną urodę, o nieco orientalnym charakterze i śliczną grafitowo-dymną, króciutką sierść. Ma zaskakujący apetyt i silne poczucie własności w kwestii miski, jednak najedzona jak bąk, pozwala korzystać z niej innym zwierzętom.
Jest zdrowa, odrobaczona i testowana.

Podziel się