Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

klara2017 3
 

Kotka Klara zamieszkała w Mińsku Mazowieckim z Magdaleną i Kacprem w dn.13 tego czerwca 2017r. Kotka była bardzo szczęśliwa . Cały czas szukała ( a nie musiała długo) ręki do głaskania. Pięknie i solidnie zabezpieczone okna i balkon zapewnią koci bezpieczeństwo. Czekał na Klarę również drapak , kocie zabawki i mnóstwo pyszności które pałaszowała ze smakiem na dzień dobry.

Niesamowitym było to że p. Magdalena sama zabezpieczyła balkon i okna aby nie czekać długo na adopcję. Zrobiła to bardzo solidnie i estetycznie. Stwierdziła jak się chce to można.
Zdjęć nie jest za wiele i jakość nie za bardzo ponieważ Klara nie mogła usiedzieć na miejscu.
 
klaradom 9
 
 
KLARA ur.03.2016r.
 
Jest śliczną czarno białą  koteczką niezwykle  miłą, kontaktową,pragnącą obecności człowieka. Uwielbia być głaskana, bardzo ładnie się bawi. Jest drobnej budowy ale apetyt dopisuje więc z pewnością  wkrótce troszkę przytyje. Prawdopodobnie została eksmitowana przez człowieka z miejsca zamieszkania. Kot pragnący tak bardzo ludzkiego towarzystwa nie ucieka do parku. Nie była czipowana i mimo usilnych poszukiwań i rozwieszenia wielu ogłoszeń w okolicy nikt nie zadzwonił, nikt nie szukał. Ogłaszana była również na fb.i innych społecznościowych portalach i nic. Teraz Klara czeka na swój stały, bezpieczny, kochający dom. Została zaczipowana, odrobaczona . Niedługo zostanie zaszczepiona i wysterylizowana .
w sprawie adopcji 
693349978
 

 

 
 
Podziel się