Milusia 09 2014

Milusia maleńka i delikatna szuka domu Milusia została znaleziona w lesie po Nowym Roku – osoba która ją czasowo przygarnęła stwierdziła że sunia jest b przyjazna, w domu zachowuje czystość, nie niszczy. Milusia ma posturę gąsienniczki - krótkie łapki, waży ok. 7 kg , psiakiem w sam raz na kolana. Sunia ma śliczne błyszczące futerko, białe końcówki łapek, białą bródkę i krawacik. Sunia jest niezwykle proporcjonalna i zjawiskowo piękna.

 

Milusia to podręczna przytulanka. Ta sunia uwielbia człowieka i za wszelką cenę szuka kontaktu z nim. Kocha pieszczoty i głaski. W stosunku do człowieka kochana, przymilna, wesoła. Najchętniej cały dzień spędziłaby na kolanach u swojego człowieka. Jest cudowną sunią , o wspaniałym charakterze, delikatną, subtelną , o dużym uroku, którym ujmuje wszystkich, którzy ją poznają. Reaguje też radością i zainteresowaniem na dzieci. Sunia dogaduje się dobrze z innymi psami, nie zaczepia, nie szczeka bez powodu - to bezproblemowa sunia. W domu grzecznie kładzie się na posłanku.

 

Milusia ma w sobie tyle uroku osobistego, że nie sposób jej czegokolwiek odmówić. Jest przy tym bardzo delikatna, grzeczna. Sama słodycz i łagodność ubrana w aksamitnie mięciutką sierść. Niestety osoba ta nie mogła jej zatrzymać i oddała sunię do biednego przytuliska i Milusia znalazła się w budzie.

Przez kraty swojego boksu, pięknie i delikatnie czeka na zainteresowanie, zaczepiając łapką prosi o dom. To maleństwo powinno być w ciepłym domu a nie w kojcu. Milusia potrzebuje po prostu trochę opieki i miłości. Jest psem nie wymagającym, bezproblemowym, wychowanym. Może mieszkać w bloku, potrzebny jest dom gdzie czułaby się kochana, po prostu czyjaś. Może Tobie skradnie serce - Milusia czeka.

Tel 501 147 350 lub 572 38 79 98 (rano i wieczorem)

 

Milusia2


Aktualności

Tobiaszek znalazł dom

tobiaszek

Czarek - kot po wypadku znalazł dom

czarek2018 1

Amorka znalazła dom

Suczka Amorka została wzięta rok temu z miejsca gdzie jej przyszłość była bardzo niewiadoma a właściwie jako wówczas lękliwa sunia rodziła by szczeniaczki na poniewierkę ,gdzieś w norze na wsi lub w lesie. Nie potrafiła chodzić na smyczy, nie podchodziła do człowieka ale była łagodna , nie gryzła kiedy była wzięta na ręce.

Dobrywet

Polecamy całodobową lecznicę weterynaryjną Dobrywet w Bobrowcu pod Piasecznem, która posiada Ośrodek Rehabilitacji zwierząt z możliwością zakwaterowania pacjenta na cały okres terapii. 

Zabiegi: 

Hydroterapia (bieżnia wodna), akupunktura, laseroterapia, sonoterapia, magnetoterapia, elektroterapia i inne.

Kontakt: tel.: 796-44-11-29

Zapraszamy. 

http://dobrywet.com/index.php/rehabilitacja

Facebook Dobry Wet

Fleksi znalazła dom

suczka Fleksi

Podziękowanie za Ustronalia 2018

DSCN7366 miniPodziękowanie

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS składa bardzo serdeczne podziękowanie Radzie Mieszkańców Domu Studenckiego Politechniki Warszawskiej, wolontariuszom oraz wszystkim studentom za zorganizowanie i przeprowadzenie imprezy: USTRONALIA 2018 - "Tam i bez powrotu", która odbyła się pod koniec maja 2018 r., w czasie której odbyła się loteria charytatywna, w wyniku której zwierzaki w naszej Fundacji otrzymały wsparcie finansowe.

Byliśmy osobiście odebrać darowiznę, z przedstawicielami Fundacji Canis były pieski Sara, Markiz, Diego i Malutek. Głaskania było co nie miara i 1.5 godziny przeminęło nie wiadomo kiedy.

Raz jeszcze Wielkie Dzięki !!!!

Frotka znalazła dom

frotka1

Suczka Plamka znalazła dom

plamka

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

 
 
 
 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 94 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<