latekm

 

 

 

Łatek Mały, ur. w 2000 r.

Łatek Mały, to starszy, mały, biało łaciaty radosny piesek, który jest ciekawy świata. Łatek Mały nie jest klasyczną psią pięknością ale ten uroczy psiak o wielkim serduszku ma kilka zalet - grzecznie chodzi na smyczy, reaguje na podstawowe komendy, jest sympatyczny i komunikatywny.

Ma anielską cierpliwość daje sobie zrobić wszystko. Przyjazny dla ludzi, szybko się uczy, dużo obserwuje i jest naprawdę mądrym zwierzakiem.

Łatek Mały jest przyjacielski, uwielbia się przytulać, nadstawia główkę do głaskania. Pomimo swego wieku ma wielką chęć życia i lubi wszystko zbadać własnym nosem. W domu jest grzeczny i niekłopotliwy, potrafi zachować czystość. Łatek Mały jest spokojnym psem z pozytywnym nastawieniem do życia. Za odrobiną czułości przychodzi i wtula swój mały łepek wprost w ręce opiekuna.

 

Z innymi psiakami dobrze dogaduje się i żyje w wielkiej przyjaźni. Ujmuje łagodnością i takim wyjątkowo mądrym spojrzeniem. Jest pełnym energii, miłości i tryskającym zdrowiem psem, któremu do pełni szczęścia brakuje tylko domu. Łatek Mały nie zajmie dużo miejsca, przytuli się gdzieś do poduszki.

Pokocha swoich Państwa z całego, maleńkiego psiego serca, sprawi wiele radości. Polecamy tego niezwykłego psiaka, który na pewno dostarczy wielu niezapomnianych chwil, a nową rodzinę pokocha całą swoją psią miłością. 

 Historia Łatka: Pies uratowany po ostrzelaniu przez właściciela i potrąceniu przez samochód. Mimo tych przeżyć jest nieprawdopodobnie serdeczny, miły i czuły.

Kocha ludzi i uwielbia się przytulać.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek


Aktualności

Tobiaszek znalazł dom

tobiaszek

Czarek - kot po wypadku znalazł dom

czarek2018 1

Amorka znalazła dom

Suczka Amorka została wzięta rok temu z miejsca gdzie jej przyszłość była bardzo niewiadoma a właściwie jako wówczas lękliwa sunia rodziła by szczeniaczki na poniewierkę ,gdzieś w norze na wsi lub w lesie. Nie potrafiła chodzić na smyczy, nie podchodziła do człowieka ale była łagodna , nie gryzła kiedy była wzięta na ręce.

Dobrywet

Polecamy całodobową lecznicę weterynaryjną Dobrywet w Bobrowcu pod Piasecznem, która posiada Ośrodek Rehabilitacji zwierząt z możliwością zakwaterowania pacjenta na cały okres terapii. 

Zabiegi: 

Hydroterapia (bieżnia wodna), akupunktura, laseroterapia, sonoterapia, magnetoterapia, elektroterapia i inne.

Kontakt: tel.: 796-44-11-29

Zapraszamy. 

http://dobrywet.com/index.php/rehabilitacja

Facebook Dobry Wet

Fleksi znalazła dom

suczka Fleksi

Podziękowanie za Ustronalia 2018

DSCN7366 miniPodziękowanie

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS składa bardzo serdeczne podziękowanie Radzie Mieszkańców Domu Studenckiego Politechniki Warszawskiej, wolontariuszom oraz wszystkim studentom za zorganizowanie i przeprowadzenie imprezy: USTRONALIA 2018 - "Tam i bez powrotu", która odbyła się pod koniec maja 2018 r., w czasie której odbyła się loteria charytatywna, w wyniku której zwierzaki w naszej Fundacji otrzymały wsparcie finansowe.

Byliśmy osobiście odebrać darowiznę, z przedstawicielami Fundacji Canis były pieski Sara, Markiz, Diego i Malutek. Głaskania było co nie miara i 1.5 godziny przeminęło nie wiadomo kiedy.

Raz jeszcze Wielkie Dzięki !!!!

Frotka znalazła dom

frotka1

Suczka Plamka znalazła dom

plamka

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

 
 
 
 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<