Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

niunka_m ur. w 2008

Jako bardzo młoda kotka przyszła do jednej z podwarszawskich firm.Karmiona,głaskana okazała się super miłą ,kontaktową koteczką.Wpuszczana do środka  wcale nie pragnęła wychodzić na zewnątrz.Niestety zawsze o godz.16.00 jest "wystawiana" na zewnątrz.Niuńka jest małą koteczką o pięknym lśniącym futerku.Jest zdrowa ,wysterylizowana,zaszczepiona,odrobaczona. Kiedy przebywała w lecznicy po sterylizacji,zazwyczaj siedziała na fotelu, lub na kolanach lekarza, okazało się również że jest gadułą.

Lgnie do wszystkich ,kto tylko chce ją pogłaskać,nie jest to dobra cecha kotki wychodzącej, łatwo może być skrzywdzona. Nie doświadczyła niczego złego ze strony człowieka.Biorąc pod uwagę jak bardzo nie chce wychodzić (przebywając w lecznicy bała się kiedy zobaczyła drzwi otwarte na zewnątrz), kicia bez problemu może zamieszkać w mieszkaniu gdzie na pewno będzie szczęśliwa.

Niuńka nie chce być z innymi kotami,pragnie tylko człowieka.Jako jedna jedyna będzie wymarzonym kotem dla nowego opiekuna.Po sterylizacji musiała wrócić  do firmy,zbyt duże zagęszczenie w ośrodkach adopcyjnych tylko by unieszczęśliwiło kicię.