Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

pastarchives kot kotek kicius kocur kocurek kotka koteczka kicia do adopcji warszawa

 

Rodzynka odeszła nagle 29.04.2014 roku - nigdy nie chorowała, nie zdradzila żadnych oznak choroby, wydawała się okazem zdrowia. Odeszła nagle.

Rodzynka, ur. październik 2007 r. 

Przemiła koteczka drobnej budowy. Uwielbia głaskanie, łasi się, domaga pieszczot. Chodzi za człowiekiem krok w krok, trąca łebkiem. Lubi się bawić. Nie przepada za innymi kotami chociaż je toleruje. Nowy opiekun Rodzynki musi liczyć się z tym, że koteczka będzie jedynym kotem. Na pewno w przyszłości nie zaakceptuje nowego przybysza. Rodzynka toleruje koty, które są z nią razem w ośrodku adopcyjnym ale ostro atakuje obce koty np. wolno żyjące zaglądające przez okno lub koty z drugiego pokoju. Rodzynka jest szczególnie zaprzyjaźniona z Pentliczkiem. Kotki bawią się razem, przewracają po podłodze, siłują, ganiają się.


Podziel się