Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

bialka m kot kotek kicius kocur kocurek kotka koteczka kicia do adopcji warszawa


Białka, ur. 2002 r.

Jest kotką łagodną, spokojną, nie drapie, nie sprawia kłopotów. Podchodzi blisko do człowieka w momencie podawania jedzenia i nadstawia łepek do głaskania, jest jednak nieufna i czujna. Doskonale dogaduje się z innymi kotami, zwłaszcza z kocurkami. Bez trudu można jej w razie potrzeby podawać tabletki czy wyczyścić uszy. Można ją wziąć na ręce. Uwielbia głaskanie. W domu cierpliwego opiekuna, będąc jedyną lub jednym z dwóch kotów, stanie się przymilnym kotem.

Białka mieszkała w piwnicy w jednym z bloków na ulicy Reymonta na Bielanach, gdzie urodziła czwórkę kociąt. Była w bardzo złym stanie, wynędzniała, jej dzieci też wymagały leczenia. Kocięta po wyleczeniu zostały wyadoptowane, natomiast kotka została wysterylizowana i zaszczepiona. Nie mogła powrócić do swojej piwnicy z powodu wrogości mieszkańców budynku wobec kotów, w międzyczasie zamknięto szczelnie wszystkie okienka piwniczne.

Pod opieką Fundacji stała się piękną kotką o puszystym futerku.

-------------

W ośrodku adopcyjnym Białka oswoiła się i stała się przemiłą, łagodną i przymilną kocicą. Była spokojna, nieagresywna i przyjażniła się z innymi kotami.

W ostatnich latach Białka zachorowała. Miała infekcję układu pokarmowego. Mimo licznych badań i leczenia stan sie powoli pogarszał. Zle przyswajała pokarm i miała ogromny apetyt niemal do samego końca. Miała dużą wolę życia, gdyż do samego konca jadła i biegała i miała dużo energii. Znaczne pogorszenie stanu zdrowia pojawiło się nagle i kotka nie miała już siły wskoczyć na niską półeczke gdzie miała posłanie i jedzenie. Odeszła w niedzielę 12 października 2014 roku.


 

Podziel się