Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Przekaż 1,5% z podatku na nasze zwierzęta!

Pobierz program PIT

Przeznacz 1,5% podatku
na rzecz naszych zwierząt.

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

IMG 0083

Alanek ur.2010 r.

 

Niewiele wiemy o kotku, gdzie i kiedy został znaleziony. Pewne jedynie jest to, że był młodym kotkiem kiedy zamieszkał u Pani Ireny. Alanek został wykastrowany i wiódł spokojne życie wraz ze swoją opiekunką i innymi kotkami, aż do czasu, kiedy Pani Irena zachorowała i poszła do szpitala.

 

W szpitalu okazało się, że musi mieć operację ale, że nie było zagrożenia życia to ze względu na panująca pandemię nie została zoperowana. Do domu też wrócić nie mogła ze względu na brak opieki. Rodzina umieściła Panią Irenę w domu opieki( marzec 2020r.) tym samym zawalił się kotkom ich świat. Pierwsze tygodnie karmione były i odwiedzane przez życzliwa sąsiadkę. Potem rodzina chciała wypuścić koty do stodoły na wsi. Czy dziesięcioletni Alenek poradziłby sobie?

Zapadła decyzja, że kotek wraz z towarzyszami zamieszka w domu tymczasowym Fundacji. Przeprowadzkę zniósł całkiem dobrze. Do psów też w miarę szybko się przyzwyczaił. Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem , bardzo chce być głaskany, przytulany. Bardzo chętnie bawi się, jest grzecznym ale i wesołym kotkiem. Jest zaczipowany, odrobaczony i zaszczepiony.