Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Kalendarz Fundacji na 2018 r.

kalendarzCanis2018Już można zamawiać kalendarz na 2018!!! :) JUŻ JEST :)

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2018, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin.

1% podatku za 2016

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku za rok 2016 na rzecz naszych zwierząt.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

aisza102017 7Aisza ur.03.2016r.

Młodziutka i śliczna Aisza nadal oczekuje na dom. Nadal stroni od innych kotków i lęka się psów .
Główny jej rejon to parapet okienny. Mimo to bardzo chce się bawić i bawi się na ile ograniczona powierzchnia, na jakiej przebywa, pozwala na to. Wspina się po siatce okiennej urozmaicając sobie w ten sposób czas oczekiwania na nowy stały dom. Wzięta na ręce i zaniesiona nieco dalej wyrywa się i ucieka oczywiście na parapet, dzisiaj wyjątkowo wskoczyła na biurko ale tylko na chwilkę.
Upomina się o ulubione jedzeni,e którym jest gotowane mięso z kurczaka, dzięki temu poprawiła się i matowe zniszczone futerko stało się zdrowe i lśniące . Oczywiście suchą karmę chrupie , puszki tyle o ile, surowego mięsa nie chce. Kiedy została przyniesiona do Fundacji była chudziutkim kotkiem. Jej drobna budowa wskazywały na to, że jej dotychczasowe życie nie było luksusowe.
Od czasu do czasu próbuje ostrożnie zaczepiać inne kotki ale wycofuje się szybko. Gdyby zamieszkała z łagodnym i cierpliwym kotkiem z pewnością zaprzyjaźniła by się.
 
Bardzo lubi być głaskana i chętnie zastawia główkę do miziania. Czule patrzy w oczy prosząc o więcej.
 
Przypominam, że nie jest nosicielem Fiv I FelV. Jest wysterylizowana, odrobaczona , zaszczepiona. Oczywiście zaczipowana.
 
Bardzo proszę o udostępnienie wieści o Aiszy do jak największego grona znajomych,przyjaciół. Dzięki temu ta młodziutka koteczka może znaleźć bardzo dobry dom na całe kocie życie.
tel w sprawie adopcji 693349978
 
----------------------------------------

Historia Aiszy

Koteczka przyniesiona została w sierpniu 2017 r, do lecznicy weterynaryjnej jako kotka wolno żyjąca. Była bardzo chuda, zapchlona. Badanie krwi nie wykazało problemów zdrowotnych. Wykonane zostały również testy na FelV i FiV, które wyszły ujemne.Aisza została odpchlona,odrobaczona ,wysterylizowana i zaszczepiona.Po kilkudniowym pobycie w lecznicy koteczka okazała się bardzo miła , delikatna i grzeczna. Bardzo lubi być głaskana. Brana na ręce delikatnie wyrywa się ale nie drapie ani nie gryzie.

 

Szkoda było lekarzom aby kotka wróciła w poprzednie miejsce bytowania ( Warszawa Włochy-ogródki działkowe) i szukali, szukali kogoś kto ja pokocha, niestety nikt nie zgłosił się aby kotkę adoptować . Czas mijał i kocia musiała już opuścić lecznicę i zwolnić miejsce innemu kotu. Nie mając już innej szansy na dom choćby tymczasowy Aisza trafiła do Fundacji Canis. Obecnie przebywa w towarzystwie kocio psim.

Na początku nie była szczęśliwa z tego powodu, bała się każdego zwierzaka. Jednak po kilku dniach trochę “ochłonęła” i zaczęła jeść,przemieszczać się .Kontaktu z innymi zwierzakami unika cały czas.Wygląda na to że kocia najchętniej chciała by zostać jedynaczką ew. jeden spokojny zwierzak nie był by dużym problemem.

Koteczka delikatnie głaskana mruży oczy, cichutko mruczy zadowolona. Nie upomina się sama o głaskanie, nie jest jeszcze taka śmiała . Jednak kiedy zamieszka w swoim domu z pewnością nabierze odwagi i będzie cudownym, milutkim i bardzo kochanym członkiem rodziny.

Aisza jest bardzo młodą, zdrową koteczką tak więc kiedy zamieszka w upragnionym domu będzie żyła długo i szczęśliwie, bo tylko takiego domu szukamy dla Aiszy.

te.693349978

 

 

Podziel się

Koty do adopcji

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

 

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 

Wiersze i rysunki