Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

pongo ur.02.2009

Biegał po ulicy szukając prawdopodobnie właściciela,niestety przez kilka dni nie znalazł.Nie oddalał się z jednego miejsca.Tak zazwyczaj zachowuje się psy pozostawione w danym miejscu ,czekają na pana i nie chcą się oddalić.

Pongo jest ślicznym ,niedużym (12kg) pieskiem,bardzo przyjaznym do psów i kotów .Kiedy wszedł do miejsca gdzie jest dużo kotów ,wcale nie zwracał na nie uwagi.Koty natomiast szły przywitać się z nim.Bardzo łagodny do ludzi i bardzo lubi dzieci.W tym samym dniu kiedy zamieszkał w domu tymczasowym od razu pokazał do czego słuzy łóżko,wskoczył i leżał bardzo zadowolony.

bluecitypongo1


W dniu znalezienia był zdrowy.Został odrobaczony.Wkrótce zostanie wykastrowany i zaszczepiony

W domu nie jest hałaśliwy -nawet prowokowany szczekaniem współtowarzyszy.Z całą pewnością może mieszkać w bloku.Nie niszczy,lubi się bawić.Myje kota.Bardzo ładnie chodzi na smyczy.

Często czeka na pochwały ,bardzo pragnie przynależeć, robi wszystko żeby człowiek był z niego zadowolony. Jest psim ideałem.


epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button