Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

 

Serdecznie zapraszamy na dwudniowy kiermasz dobroczynny na rzecz zwierząt który odbędzie się w dniach:
17 i 18 grudnia 2022 r.w godzinach 12 - 19,
w Miau Cafe w Warszawie  przy ul.Naruszewicza 30 (Metro Wierzbno).
Kwota uzyskana w czasie kiermaszu w całości zostanie przeznaczona na  pomoc  potrzebującym psom i kotom. Mieliśmy ostatnio sporo wydatków na leczenie,operację badania, karmę, tym bardziej każda nawet najmniejsza kwota uzyskana w czasie trwania kiermaszu będzie bardzo pomocną.
Ponieważ jest to trudny czas również dla ptaków i wiewiórek ,część kwoty zostanie przeznaczona na karmę i karmniki.
Jak co roku będą kalendarze Fundacji na 2023 r., Rękodzieło: ceramika, myszki zabawki dla kota, obrazki biżuteria, mydełka, ciepłe skarpety i czapki  dla ludzi i nowość: piękne gliniane znicze ręcznie malowane  bardzo trwałymi farbami,o zapachu cytrynowym .
Jeśli ktoś z Państwa posiada niepotrzebną włóczkę, książki, płyty DVD,CD, winylowe, karmę dla zwierząt, ziarno dla ptaków, orzeszki dla wiewiórek to chętnie przygarniemy. 
Bardzo proszę zaprosić znajomych, przyjaciół do Miau Cafe  aby przy okazji pomagania, spędzili mile czas wśród  kocich rezydentów.
plakat canis22 1

279764649 5469293556455879 3552807201807602045 n
Serdecznie zapraszamy wszystkich zwierzolubów na WDZ. Tak jak co roku będziemy również i teraz . Bardzo zachęcamy do odwiedzenia naszego stanowiska  nr.18 (zielony namiot). Jeśli ktoś z Państwa  zechciał by przynieść karmę dla piesków i kotków to chętnie przyjmiemy. Obchody WDZ zawsze są szansą na zdobycie dodatkowych funduszy na pomoc zwierzętom. Obecnie mamy większość starszych piesków i kotków,tych które nigdy nie znalazły domu.Tak że i wydatki na ich opiekę, leczenie są większe. Adopcja starszego zwierzaka  też  nie jest łatwa .
Odwiedzając nasze stanowisko będą mogli Państwo zakupić rękodzieło wykonane z myślą pomocową i nieodpłatnie, a cała uzyskana kwota przeznaczona będzie  dla zwierzaków.  Będziemy mieli mydełka ręcznie robione z wizerunkami  zwierząt, kwiatów. Ceramikę, talerze, figurki zwierzaków , magnesy i inne  przedmioty, obrazki olejne i nie tylko, zabawki dla kota, serwetki szydełkiem robione, biżuteria i wiele innych rękodzieł  z których każde jest inne i jedyne w swoim rodzaju. Pogoda zawsze dopisywała więc i teraz  z pewnością będzie  ładnie.
 

miaucafeA4W grudniu odbył się dobroczynny kiermasz w kawiarni Miau Cafe. Bardzo dziękujemy Miau Cafe za udostepnienie miejsca i umożliwienie nam zbierania funduszy na nasze działania statutowe czyli pomoc dla bezdomnych zwierząt. 

Mieliśmy rzeczy ręcznie robione, rzemiosło. Cały dochód na rzecz zwierząt. Kiermasz zakończył się dużym sukcesem, gdyż nasze rzeczy cieszyły się sporym powodzeniem. 

Mieliśmy do zaoferowania ozdoby ceramiczne, ręcznie robione, ekologiczne mydełka, biżuterię ręcznie robioną, maskotki i zabawki, kalendarze na 2019 rok, obrazy olejne i grafiki. 

obejrzyj zdjęcia poniżej. Wszystkie zdjęcia autorstwa pani Anny Tomasik dziennikarki.