Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Pomagaj zwierzakom za darmo - głosuj na nas codziennie

Pomóż nam wygrać karmę Josery. Kliknij codziennie i zagłosuj na nas. Dla głosujących są kody rabatowe na produkty Josery i konkurs z nagrodami. 

Josi2

Stoisko Fundacji będzie obecne na pikniku Witaj lato na Bielanach - jak zwykle rękodzieło, mydełka, drobiazgi idealne na upominki. 

Piknik odbędzie się w dniu 8 czerwca 2024 r. w godz. 15:00-19:00 na terenie rekreacyjnym przy stacji metra Słodowiec, gotowość stoisk o godzinie 14:00.

plakat Witaj Lato na Bielanach 2024

kundelek roku 2015 IMG 1435

Odbyły się wybory Kundelka 2015 r.

 

Dyplomy dla naszych podopiecznych z Wyborów Najsympatyczniejszego Kundelka 2015 r. 

Sara zajęła pierwsze miejsce w kategorii "najpiękniejszy/najdłuższy ogon". 

Markiz zajął drugie miejsce w kategorii „najbardziej całuśny” (pierwsze mu się należało ale jest to tylko zabawa)

Masala tylko za udział, była troszkę zestresowana, Sara też a w swoim żywiole był Markiz, na zdjęciach widać jak Gwiazdorstwo wyczerpało Markiza :) 

 
Niedługo po raz kolejny odbędą się wybory kundelka serdecznie zapraszamy wszystkie kundelki a w szczególności te adoptowane z Fundacji Canis
 
Kochani, znowu mamy okazję się spotkać w gronie miłośników Kundelków! Zapraszamy na Wybory Kundelka Roku 2017. Planujemy konkursy z nagrodami, m. in. : zawadiacka mina, historia adopcji, pies podobny do opiekuna i odwrotnie, sztuczki, całuski, długie uszy i ogony. Spośród Wszystkich uczestników wybierzemy Kundelka Roku 2017 i dwa psiaki wyróżnimy na podium. Czekamy na Was w sobotę 3 czerwca o godz. 12.00 na Polach Mokotowskich (Pub TOLA ul. Rokitnicka 4).
Zaproście swoich kundelkowych przyjaciół i UDOSTĘPNIAJCIE!!!
 
wyborkundelka2017

Głosuj na Joserę - pomóż nam wygrać karmę

Razem napełnimy każdą miskę!

Każdego dnia nasi wolontariusze poświęcają swój czas i siłę dla bezdomnych zwierząt. Dzięki swojej bezkompromisowej i niestrudzonej pracy, dają głos tym, którzy go nie mają. To ciężka praca.
Producent karmy dla psów i kotów, chce nas wesprzeć i  przekazać darowiznę w postaci karmy dla potrzebujących zwierząt. Zagłosuj na naszą organizację i daj naszansę na zdobycie karmy, której potrzebują. Kolej na Twój głos!

Razem napełnimy każdą miskę!

Josi

Sondy