Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo,

Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Ze względu na brak funduszy, a co za tym idzie brak możliwości transportu karmy do Koronowa i opłat medycznych, zakończyliśmy całkowicie utrzymanie kotów z ZK w Koronowie,które trwało przez wiele lat. Wcześniej w ZK w Grudziądzu

Karma ,żwirek dla kotów  wysyłane były pocztą ,dowożone osobiście oraz przez sklepy internetowe.

Płatności do lecznic odbywały sie przelewem. Leki suplementy i śr.odkażające wysyłane były pocztą . Klatki- wystawowa,łapka,podbierak były wysyłane kurierem.

Budka dla kotów zakupiona została  na specjalne zamówienie- wymogi dyrekcji ZK i dowieziona przez producenta na miejsce- zapłacone zostało przelewam.

Wiele kotów zostało zabranych z ZK w Grudziądzu,do tej pory w fundacji przebywają Jakota,Sabrinka,Julka ,Melma.Wiele z nich znalazło domy ,3 kotki umarły- Pinio,Salem i Magi ( mama kociaków)

Zabrane zostały w ciężkim stanie -8 maluchów i 2 dorosłe koty  w drugiej turze 2 dorosłe kotki i 7 kociaków.

Kiedy zawożona była budka i karma dla kotów w Grudziądzu zabrana została kotka Kachna ,która  znalazła b.dobry do w Warszawie

Również opiekunowi  przekazane zostało radio,lampka ,materiały potrzebne do rysowania,paczki żywnościowe itp.

Jeżeli ktoś z państwa bądź organizacja pro-zwierzęca  będzie mógł zająć się osobiście transportem karmy na własny koszt do Koronowa,zawsze jak tylko będzie karma na stanie zostanie przekazana. Konieczne będzie potwierdzenie  z ZK jak ilość i kiedy została odebrana. Tak zawsze było kiedy osobiście dowoziliśmy.

Teraz ponosimy duże koszty na sterylizację ,leczenie zwierzaków,zawsze są zadłużenia w ;lecznicach spłacane ratami.

Jest jednak wiele organizacji również nie daleko Koronowa ,które mam nadzieje pomogą kociakom z ZK.

Podziel się

Aktualności

Podziękowanie za Ustronalia 2018

DSCN7366 miniPodziękowanie

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS składa bardzo serdeczne podziękowanie Radzie Mieszkańców Domu Studenckiego Politechniki Warszawskiej, wolontariuszom oraz wszystkim studentom za zorganizowanie i przeprowadzenie imprezy: USTRONALIA 2018 - "Tam i bez powrotu", która odbyła się pod koniec maja 2018 r., w czasie której odbyła się loteria charytatywna, w wyniku której zwierzaki w naszej Fundacji otrzymały wsparcie finansowe.

Byliśmy osobiście odebrać darowiznę, z przedstawicielami Fundacji Canis były pieski Sara, Markiz, Diego i Malutek. Głaskania było co nie miara i 1.5 godziny przeminęło nie wiadomo kiedy.

Raz jeszcze Wielkie Dzięki !!!!

Więcej…

Frotka znalazła dom

frotka1

Więcej…

Suczka Plamka znalazła dom

plamka Więcej…

Ruszyło bezpłatne znakowanie czworonogów w Warszawie. Odebrane x

 
Międzynarodowa Baza Danych
SAFE-ANIMAL

Miasto Stołeczne Warszawa, przy współpracy z Międzynarodową Bazą Danych SAFE-ANIMAL po raz kolejny zaprasza właścicieli zwierząt do realizacji bezpłatnego zabiegu znakowania i rejestracji swojego psa lub kota. Przez 11 lat realizacji wspólnych działań oznakowano prawie 100 tyś. zwierząt. Tutaj odnajdziecie pełną listę gabinetów realizujących usługę: 
https://bip.warszawa.pl/…/16042018wykazlecznicsterylizacja2…

Zabiegi realizowane będą do 14 grudnia 2018 roku, lub do wyczerpania środków finansowych - więc nie warto zwlekać z wizytą w gabinecie. Po zaczipowaniu dane zwierzęcia zostaną zarejestrowane w Międzynarodowej Bazie Danych SAFE-ANIMAL będącej członkiem Europetnetu (European Pet Network).

Kortina beagle znalazła dom

Kortina3Kortina beagle  ur.2012 r.
 
Kortina to rasowy beagle, młoda, aktywna sunia, która od szczeniaka była trzymana w małym kojcu bez dostępu do świata zewnętrznego i towarzystwa innych zwierząt i ludzi.
 
Więcej…

Podziękowanie dla szkoły podstawowej nr. 13

szkola wojcickiego

 

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Panią Danutę Skarbek.

Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym, zagubionym, wyrzucanym zwierzętom oraz w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście.


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner