Wiersze i rysunki

Azyle i schroniska

Kocięta do adopcji

Kocięta do adopcji

Milusińskie kocięta do adopcji przedstawione poniżej, czekają na swój dom w Ośrodku Adopcyjnym Fundacji CANIS pod opieką wolontariuszy.

Są to koty domowe, które przebywają w mieszkaniach wolontariuszy a nie w schronisku. Obejrzyj małe kotki, które czekają na odpowiedzialnego opiekuna, który zapewni im dom na całe ich życie. Obejrzyj zdjęcia kotów a filmy znajdziesz na naszym kanale YouTube.

Adopcję kotów poprzedza rozmowa przez telefon lub e-mail aby omówić dom gdzie będą mieszkały w przyszłości nasze koty.

Adopcje kotów odbywają się osobiście to znaczy, odwozimy kocięta, koty i kotki do ich nowego domu.

Opiekun powinien zakupić transporter dla kota i zabezpieczyć w domu okna siatką. Chcemy aby nasze kociaki były kochane i bezpieczne. Oddam kota w Warszawie, ale też na terenie całej Polski. Odwozimy kocięta do adopcji na miejsce. Zanim się zdecydujesz na adopcje kota prosimy o przeczytanie warunków adopcji kota.

Czarmik, kocurek do adopcji, Warszawa

Podziel się

mini Czarnik

CZARMIK ur. 05.2014 r.

Kocurek wraz ze swoim rodzeństwem został znaleziony w kartonie przy leśnej drodze. Jako, że karton poruszał się, kobieta jadąca samochodem zatrzymała się i zabrała ze sobą "znalezisko". Dla jednego kocurka znalazła dom, pozostałe trzy kociaki zostały wypuszczone na działce, ot tak z kartonu na podwórko. Mimo iż maluszki nie znały miejsca, nigdzie nie uciekły w popłochu. Były tam również psy nieprzyjazne kotom ale również i z tym poradziły sobie maluszki. Czas szybko leciał i letnicy wracali do domu. Jak to zazwyczaj bywa nie było mowy o zabraniu kociaków do domu. Zapadła decyzja - schronisko. W ostatniej chwili pojawiła sie nadzieja na dom. Tak też kociaki zostały przewiezione do lecznicy weterynaryjnej, z której zaraz na drugi dzień dwie koteczki pojechały do nowego domu, został sam kocurek Czarmik, bardzo, bardzo płakał za siostrzyczkami, serce pękało z żalu. Tak bardzo nie chciał być sam. Na drugi dzień nadal bardzo dużo miauczał nie rozumiejąc dlaczego nadal jest sam. Czarmik jest bardzo miłym, kontaktowym kocurkiem. Najodważniejszy z rodzeństwa, on jeden nie przejmował się szczekającymi psami i chodził po podwórku. Jest ślicznym kotkiem o bardzo charakterystycznym, symetrycznym umaszczeniu brody. Bardzo miły do innych kotów, zapewne byłby bardzo szczęśliwy jeżeli zamieszka z drugim kotkiem, może zamieszkać również z psem.
Kocio jest odrobaczony, przetestowany - nie jest nosicielem białaczki i Fiv.
Byłoby cudownie gdyby również i on znalazł jak najszybciej dom na całe życie jak jego rodzeństwo, żeby nie musiał tak bardzo tęsknić. Tel.: 693349978

Czytaj więcej: Czarmik, kocurek do adopcji, Warszawa

sklepbaner

Szukam kogoś

Żyję wciąż bez adresu,
W nieustannej potrzebie
By do dni moich kresu,
Ktoś przyjął mnie do siebie.

Lecz jestem niebogaty
I od dnia urodzenia
Noszę futerko w łaty,
Nikt nie dał mi imienia,

Stale mam pusty brzuszek
I brak nad głową dachu.
Jak długo jeszcze muszę
Żyć w tak ciągłym  strachu?

Oddam się w dobre ręce
Szukam na stałe domu
I pragnę najgoręcej
By ktoś mi wreszcie pomógł.

Chcę być z ludzką istotą
Związany bardzo blisko.
Kto powie mi z pieszczotą:
”Moje dobre kocisko.....” ?

Autor Iwona Wideryńska 30 marca 2011

Zadania publiczne

Zadanie publiczne z zakresu ochrony zwierząt w 2014 r., polegające na opiece nad zwierzętami bezdomnymi i wolno żyjącymi z terenu m.st. Warszawy i zapobieganiu bezdomności zwierząt jest realizowane dzięki dofinansowaniu ze środków m.st. Warszawy.

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Panią Danutę Skarbek.

Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym, zagubionym, wyrzucanym zwierzętom oraz w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście.


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

Odwiedzający na stronie:

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Blog Fundacji Canis

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.
psy koty pies kot suka suczka kotka koteczka do adopcji warszawa

Obejrzyj filmiki jak pisać na blogu: Lekcja 1 Lekcja 2